Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/hooks.php) is not within the allowed path(s): (/home/sildara/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/sildara/domains/horizontas.lt/public_html/administrator/components/com_sh404sef/vendor/weeblr/wblib/v2/packages/system/autoloader.php on line 208
Pradžia
  • Auto2
  • Auto1
  • Auto3

Apie mus

Sveiki apsilankę mūsų įmonės svetainėje.

"VH" įkurta 2002 m. įmonė veikia informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) bei elektroninių inžinerinių-automatikos sistemų srityse:

- kuria, vysto, gamina, platina ir prižiūri ITT įrenginius bei programinius produktus;

- projektuoja, diegia, aptarnauja, modernizuoja specializuotas verslo bei technologinių procesų valdymo, radijo ryšio, įvairios paskirties elektronines inžinerines sistemas.

"VH" savo veiklą skaičiuojanti nuo 2002 metų, šiuo metu yra viena pažangiausių ir sparčiai besivystančių ITT ir elektroninių inžinerinių sistemų bendrovių Lietuvoje.

Lanksti ir adaptyvi verslo valdymo sistema leidžia "VH" efektyviai realizuoti tiek stambius, valstybinio ar regioninio mąsto projektus, tiek ir būti naudingiems bendradarbiaujant su vidutiniais ir smulkiais ūkio subjektais.